Wypadek kolejki linowej we Włoszech : 14 ofiar

Wypadek kolejki górskiej spowodował śmierć 14 osób. Do tragedii doszło wczoraj około godziny 12:30 , w kurorcie nad brzegiem jeziora Maggiore w północnych Włoszech. Nie są znane przyczyny zerwania się liny, w wyniku której wagon kolejki, gdzie znajdowało się 15 osób, zaczął się staczać i runął z dużej wysokości.


Jedynym ocalałym w wypadku kolejki jest Eitan (5 lat). Stracił on brata Tom Biran, który jest najmłodszą ofiarą tej tragedii. Miał 2 lata. Rodziców, Amit Biran (30 l.) i Tal Peleg (27 l.) pradziadka, Itshak Cohen (81 l.) i prababcię Barbara Cohen Konisky (71 l.). Cała piątka to Izraelczycy. Eitan obecnie przebywa w szpitalu w stanie krytycznym.


Wśród ofiar są również Serena Cosentino (27 l.) i jej chłopak Mohammadreza Shahaisavandi.


Silvia Malnati (27) i jej partner Alessandro Merlo (29).


Roberta Pistolato (40 l.) i Angelo Vito Gasparro (45 l.) Para świętowała 40. urodziny Roberty.


Vittorio Zorloni (54 lata), jego żona Elisabetta Personini (38 lat) i ich dziecko Mattia Zorloni (5 lat). Dziecko zmarło na skutek odniesionych obrażeń wkrótce po przybyciu do szpitala w Turynie. Vittorio i Elisabetta mieli pobrać się 24 czerwca.https://www.rtl.be/info/monde/europe/italie-victime-1301358.aspx?fbclid=IwAR2I2AJCdpTbbchNRW0oFlXB_TEkzgFAHKkLRdpiqYNVFFt4_vn3W4eufSw

0 komentarz