Hyon : Trzech młodych mężczyzn, w tym nieletni, zginęło w dramatycznym wypadku

Kilka rodzin w regionie Mons pogrąża się w żałobie. Andrea, Adrien i Dylan nie przeżyli wypadku, który miał miejsce w środę wieczorem w Hyon. W samochodzie było ich pięciu. Luca, czwarta ofiara, jest w stanie krytycznym.


Tragiczny wypadek wydarzył się w środę wieczorem, na krótko przed godziną 23:00, w Hyon na Chaussée de Maubeuge. Zderzyły się dwa pojazdy, w jednym z samochodów znajdowało się pięciu młodych mężczyzn. Ten ostatni prowadził jeden z nich, 25-letni Maxime, podejrzany o spowodowanie śmiertelnego wypadku, w którym zginęło trzech młodych mężczyzn w tym jego przyrodni brat.


Świadek zdarzenia zapewnia, że ​​samochód poruszał się z dużą prędkością. „Kierowca dokonał niebezpiecznego wyprzedzania, co spowodowało wypadek”. W wypadku zginęły trzy osoby, Adrien, najmłodszy pasażer, zmarł w szpitalu z powodu odniesionych obrażeń. Dylan, 27 lat, ojciec dwójki małych dzieci i 19-letni Andréa, zmarli na miejscu. Czwarty pasażer jest w stanie krytycznym. Maxime, podejrzewany o prowadzenie pojazdu, wrócił do domu, 25-latek ma złamaną nogę i złamaną kość udową. Nie został jeszcze przesłuchany przez policję, ale według prokuratury Mons jechał w stanie nietrzeźwym, bez prawa jazdy, bez ubezpieczenia, rejestracji i kontroli technicznej. Sprawa jest w trakcie dochodzenia. Gdy tylko kierowca poczuje się lepiej, zostanie przesłuchany przez policję.


Maxime, podejrzany o spowodowanie wypadku, twierdzi, że ​​to nie on siedział za kierownicą, wciąż zaprzecza faktom i oskarża innego pasażera.


sudinfo.be